Jak najlepiej spędzić ostatnią sobotę karnawału?   

Koncertowo!

A jeśli koncertowo to tylko z Big Band Bochnia!

Zespół, którego założycielem, kreatorem i dyrygentem jest Józef Janta, zapewni nam wieczór pełen fantastycznych i dynamicznych wykonań utworów światowej muzyki rozrywkowej. Będziemy mieli okazję doświadczyć muzyki na bardzo wysokim poziomie artystycznym, w ciekawych aranżacjach, a jednocześnie zapewniamy, że repertuar dobrany na te okazję przez Pana Józefa Jantę zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta.

Big Band Bochnia czerpie z tradycji wielkich, światowych orkiestr rozrywkowych.

Muzyka, którą zaprezentuje Zespół to standardy soulowe, swingowe, R&B, jazzowe, czy muzyki filmowej. Popularne na całym świecie, a wykonane przez Big Band Bochnia z energią, która porwie nas wszystkich jak przystało na karnawałowy wieczór.

Artyści zabiorą nas w muzyczną podróż od swingu, latino, jazzu, po szlachetny pop, kompozycje Steviego Wondera, Carlosa Santany i wielu innych, znanych wielkich wykonawców.

Muzycy Big Band Bochnia to dwudziestu doskonałych instrumentalistów-absolwentów akademii muzycznych i szkół muzycznych. Sam założyciel Big Bandu Bochnia, Józef Janta jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie, świetnym saksofonistą, dyrygentem i cenionym pedagogiem.

Koncert uświetni swoim przepięknym wokalem Katarzyna Wnęk, która sprawi, że ten wieczór zapadnie nam wszystkim na długo w pamięć i będziemy tęsknić za kolejnym koncertem Big Bandu Bochnia.